Placa Slim LED Circular 10W - CCT - OSRAM CHIP DURIS E 2835
6,40 €
Sei un professionista? Registrati e goditi condizioni speciali. Scopri di più
| RIFERIMENTO | |
|---|---|
| Potencia Nominal (W) | |
| Nominal Voltage | 85v-265v |
| Colour | 4000k-6000k |
| CRI | 80 |
| Construction Material | Alluminio + pc |
| Energy Rating | A + |
| Number & Type of LEDs | SMD 2835 |
| Beam Angle (º) | 120º |
| Luminous diodo LED (Lm/W) | 110 lm / w |
| Luminous Efficiency (Lm/W) | 90 lm / w |
| Dimmable | |
| Certifications | Ce - rohs |
| IP Rating | IP20-Interior |
| Life Expectancy (H) | 40.000 |
| Dimensions (mm) | |
| Frequency (Hz) | 50 / 60Hz |
| Temperature Range (ºC) | |
| On/Off Cycles | 100.000 |
| Starting Time (s) | 0,2s |
| Cut-out Size (mm) | |
| Glare Rating (UGR) | 19 |
| Driver included | SE |
| Garanty Years | 3 |